גירושין - An Overview

 משמורת לילדים 

מלא פרטים בטופס יצירת קשר משמאל ועו"ד יתקשר אליך עוד היום !

הסטטיסטיקה בישראל כמו גם בשאר העולם מראה כי אחוז המתגרשים הולך וגדל. כמות הולכת וגדלה של זוגות מחליטה שלא ניתן לתקן את היחסים והגיע הזמן למצוא עורך דין גירושין במרכז. נהוג כי לכל צד יש עורך דין משלו, זאת על מנת למנוע ניגוד אינטרסים. תמיד ישנה האפשרות להיעזר בשירותיו של עורך דין מגשר אשר בהסכמת שני הצדדים מנסח חוזה הוגן המחייב את שני הצדדים ומונע מהם תהליך ארוך של עימותים בין כותלי בית המשפט ומחוצה לו.

החוק בישראל קובע כי טרם תחילת הליך הגירושין יחויבו בני הזוג בפגישה עם מגשר, אך כפי שכולם יודעים – לא תמיד ניתן לסיים את היחסים מתוך הבנה. במידה ותהליך הגישור לא צלח יש למצוא במהרה עורך דין טוב ולהתחיל את הליך הגירושין. עו"ד הופרט התמנה בגישור בענייני משפחה ויכול לסייע גם בהליכי גישור.

משרדו מאופיין ברוח צעירה ודינמית כאשר כל עורכי הדין יוצאים להשתלמויות על מנת להישאר מעודכנים בכל החידושים בעולם המשפט, מה שמבטיח כי תקבלו את הייעוץ והייצוג המשפטי הטוב ביותר.

במידה וישנם ילדים בתמונה, וודא שעורך הדין מבהיר באופן ברור כי הדגש הוא בראש ובראשונה על טובת הילדים.

נושאים דוגמת בדוק כאן תשלום דמי מזונות, חלוקת רכוש בין בני הזוג, משמורת ילדים או הסדרי ראייה עומדים בליבת העיסוק של עורכת הדין, כמו גם בכל במרכזו של כל מקרה גירושים באשר הוא.

 עורכי דין לתאונות דרכים 

מלא פרטים בטופס יצירת קשר משמאל ועו"ד יתקשר אליך עוד היום !

ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: הוצאת צווים זמניים,ליווי משפטי שוטף לעסקים,ניהול עיזבונות, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: עיזבון/עיזבונות,חלוקת רכוש,פירוק שיתוף, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: ייצוג בפשיטת רגל/כינוס נכסים,מיזוגים ורכישות,הרמת מסך... 

ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: כתב תביעה, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: עסקאות מכר,נדל"ן מסחרי,כינוס נכסים, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: בית דין רבני,הסכם ממון,שירותי גישור, גישור בנושא: גישור במקרקעין,גישור בירושות,גישור במשפחה... 

במילים אחרות – עורך דין גירושין מומלץ הינו עורך דין שבנוסף ליכולותיו המקצועיות בתחום המשפטי הוא גם מגשר מוסמך, דבר המעיד על יכולתו לעזור לבני הזוג המתגרשים להגיע להסכם משותף של גירושין בהסכמה. הדבר יעשה באמצעות דרכים יצירתיות שמתאימות לשניהם, באמפטיה והרבה כבוד הדדי שיעזור לשניהם בהמשך הדרך.

ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: הוצאת צווים זמניים,הגשת ערעורים,ליווי משפטי שוטף לעסקים, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: שירות לקבלנים,עסקאות קומבינציה,עסקאות מכר, ייעוץ/ייצוג משפטי בנושא: הסכם ממון,ירושות,עיזבון/עיזבונות... 

המשרד ממוקם בכפר סבא, ליד רעננה. גישה נוחה למשרד מהישובים הבאים: רעננה, הוד השרון, ראש העין, קדימה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *